programma 2014

programma 2014

Ieder begin van het jaar geeft de KNVB aan
op welke datum de wedstrijden van de teams gepland staan.

Hieronder treft U dit overzicht aan.

Let op dit zijn de planningen, het kan dus
om meerdere redenen voorkomen dat een wedstrijd op een andere datum, tijdstip of
een andere sporthal gespeeld wordt.

U dient dus altijd eerst in het officiële
wedstrijdprogramma te kijken voor de juiste informatie.

 

 

Wedstrijddatum Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad Bondsofficials
vrijdag 8 augustus 2014 20:30 vrs FCK/De Hommel FC/EL Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zaterdag 16 augustus 2014 20:00 Benecup FCK/De Hommel Futsal Team Charleroi Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 22 augustus 2014 20:00 Benecup Futsal Team Charleroi FCK/De Hommel Centre Sportif Chatelineau Place Wilson 15 – 6200 Chatelineau  
zaterdag 30 augustus 2014   toernooi Bayer Futsla Cup FCK/De Hommel      
vrijdag 5 september 2014 20:30 B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde FCK/De Hommel 2 Boca/BlueSun Zonnestudio’s 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH M.W.M. van Vlokhoven (Scheidsrechter), E.W.J. Koningstein (Secretaris
AV)
vrijdag 5 september 2014 21:30 B5810 Mannen Zaal beker 1e ronde Futsal Club Tiel 1 FCK/De Hommel 3 Westroyen (Tiel) TIEL P. Gabriëls (Scheidsrechter), R.J.W. Dijkgraaf (Secretaris AV)
zaterdag 6 september 2014 19:30 Supercup Hovocubo FCK/De Hommel Opgang de ZWAAG  
vrijdag 12 september 2014 20:15 1211 Mannen Zaal SV Valkenswaard/Alwako 1 FCK/De Hommel 2 Amundsenhal VALKENSWAARD C.P.C. van Rijswijk (Scheidsrechter), J. Hagelaar (Secretaris AV)
vrijdag 12 september 2014 20:10 1214 Mannen Zaal recreatie RKVVO 1 FCK/De Hommel 3 Atalanta VELDHOVEN J.J. Vanderhoydonks (Scheidsrechter), J.P.M. Vermeulen (Secretaris AV)
zaterdag 13 september 2014 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel JCK/AISO Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 19 september 2014 20:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) Knooppunt `t FCK/De Hommel Sporthallen Zuid AMSTERDAM  
vrijdag 19 september 2014 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 Brabantia 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH L. Zizoir (Scheidsrechter), R.J.W. Dijkgraaf (Secretaris AV)
vrijdag 19 september 2014 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 ESZVV Totelos 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH R.J.W. Dijkgraaf (Scheidsrechter), L. Zizoir (Secretaris AV)
vrijdag 26 september 2014 21:00 1211 Mannen Zaal DZS/Soccer For Life 1 FCK/De Hommel 2 Sporthal Reeweg DORDRECHT  
vrijdag 26 september 2014 20:10 1214 Mannen Zaal recreatie FC Eindhoven 4 FCK/De Hommel 3 Fontys EINDHOVEN  
zaterdag 27 september 2014 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel FC Eindhoven Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 28 september 2014 12:00 1231 B-Junioren Zaal ZV Heerle/FCEL B1 FCK/De Hommel B1 Turfschip ETTEN-LEUR  
zondag 28 september 2014 11:00 1241 C-Junioren Zaal FCK/De Hommel C1 TZT/Bunga Melati C1 Sportiom ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 28 september 2014 10:00 1251 D-Pupillen Zaal FCK/De Hommel D1 Tongelre D1 Sportiom ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 3 oktober 2014 21:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) Groene Ster FCK/De Hommel Baskenburg VLISSINGEN  
vrijdag 3 oktober 2014 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 Troy/IDEAL Car Rent 2 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 3 oktober 2014 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 ZVV Eindhoven 4 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 5 oktober 2014 10:00 1231 B-Junioren Zaal FCK/De Hommel B1 FC Eindhoven B1 Schutskamp ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 5 oktober 2014 11:00 1241 C-Junioren Zaal ZVS/Rijschool Gestel VOF C1 FCK/De Hommel C1 Theereheide SINT MICHIELSGESTEL  
zondag 5 oktober 2014 10:00 1251 D-Pupillen Zaal ZVS/Rijschool Gestel VOF D1 FCK/De Hommel D1 Theereheide SINT MICHIELSGESTEL  
vrijdag 10 oktober 2014 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 SV Valkenswaard/Alwako 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 10 oktober 2014 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 RKVVO 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 12 oktober 2014 11:00 1231 B-Junioren Zaal Prinsland B1 FCK/De Hommel B1 Buitelstee DINTELOORD  
zondag 12 oktober 2014 11:00 1241 C-Junioren Zaal FCK/De Hommel C1 ZSW/DPN C1 Sportiom ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 12 oktober 2014 10:00 1251 D-Pupillen Zaal FCK/De Hommel D1 ZSW/DPN D1 Sportiom ‘S-HERTOGENBOSCH  
woensdag 15 oktober 2014 20:45 1211 Mannen Zaal ZVS/Rijschool Gestel VOF 1 FCK/De Hommel 2 Theereheide SINT MICHIELSGESTEL  
vrijdag 17 oktober 2014 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie Futsal Club Tiel 2 FCK/De Hommel 3 Betuwe sporthal TIEL  
zaterdag 18 oktober 2014 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel Hovocubo Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 31 oktober 2014 21:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCM/DICHTBIJ.NL FCK/De Hommel Waardergolf HEERHUGOWAARD  
vrijdag 31 oktober 2014 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 ZVV Berghem 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 31 oktober 2014 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 Woenselse Boys 2 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 2 november 2014 11:00 1231 B-Junioren Zaal FCK/De Hommel B1 ZVS/Rijschool Gestel VOF B1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 2 november 2014 11:00 1241 C-Junioren Zaal FC Eindhoven C1 FCK/De Hommel C1 Fontys EINDHOVEN  
zondag 2 november 2014 10:00 1251 D-Pupillen Zaal FC Eindhoven D1 FCK/De Hommel D1 Fontys EINDHOVEN  
woensdag 5 november 2014 20:30 1211 Mannen Zaal Eteha 1 FCK/De Hommel 2 Sportcentrum Papendrecht PAPENDRECHT  
vrijdag 7 november 2014 20:00 1214 Mannen Zaal recreatie TZV/vd Heuvel Ass. 1 FCK/De Hommel 3 Kievit GELDROP  
zaterdag 8 november 2014 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel AORC/Lebo Vastgoed Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 9 november 2014 12:00 1231 B-Junioren Zaal ZVS/Rijschool Gestel VOF B2 FCK/De Hommel B1 Theereheide SINT MICHIELSGESTEL  
zondag 9 november 2014 11:00 1241 C-Junioren Zaal FCK/De Hommel C1 ZVS/Rijschool Gestel VOF C2 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 9 november 2014 10:00 1251 D-Pupillen Zaal FCK/De Hommel D1 ZVS/Rijschool Gestel VOF D2 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 14 november 2014 20:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) TPP FCK/De Hommel Topsportcentrum (Rotterdam) ROTTERDAM  
vrijdag 14 november 2014 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 Den Hoek 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 14 november 2014 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 Pipe Major 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 16 november 2014 11:00 1241 C-Junioren Zaal FCK/De Hommel C1 ZVV Eindhoven C1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 16 november 2014 10:00 1251 D-Pupillen Zaal FCK/De Hommel D1 ZVV Eindhoven D1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 21 november 2014 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 FC Eindhoven A1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 21 november 2014 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 DBS 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zaterdag 22 november 2014 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel LZV/Kuypers Hair&Wel Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 23 november 2014 11:00 1241 C-Junioren Zaal ZV Heerle/FCEL C1 FCK/De Hommel C1 Turfschip ETTEN-LEUR  
zondag 23 november 2014 12:00 1251 D-Pupillen Zaal ZV Heerle/FCEL D1 FCK/De Hommel D1 Turfschip ETTEN-LEUR  
woensdag 26 november 2014 20:30 1214 Mannen Zaal recreatie ZVS/Rijschool Gestel VOF A1 FCK/De Hommel 3 Theereheide SINT MICHIELSGESTEL  
vrijdag 28 november 2014 21:30 1211 Mannen Zaal Futsal Club Tiel 1 FCK/De Hommel 2 Betuwe sporthal TIEL  
zondag 30 november 2014 10:00 1231 B-Junioren Zaal FCK/De Hommel B1 ZSW/DPN B1 Schutskamp ‘S-HERTOGENBOSCH  
zaterdag 6 december 2014 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel FCM/DICHTBIJ.NL Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 7 december 2014 11:00 1231 B-Junioren Zaal FCK/De Hommel B1 ZV Heerle/FCEL B1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 7 december 2014 10:00 1241 C-Junioren Zaal TZT/Bunga Melati C1 FCK/De Hommel C1 Blaak TILBURG  
zondag 7 december 2014 11:00 1251 D-Pupillen Zaal Tongelre D1 FCK/De Hommel D1 Fontys EINDHOVEN  
vrijdag 12 december 2014 20:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) HV/Veerhuys FCK/De Hommel Vredehof HOORN NH  
vrijdag 12 december 2014 21:05 1211 Mannen Zaal Botafogo 1 FCK/De Hommel 2 Tempel (De) EINDHOVEN  
vrijdag 12 december 2014 20:10 1214 Mannen Zaal recreatie Unitas’59 1 FCK/De Hommel 3 Tempel (De) EINDHOVEN  
vrijdag 19 december 2014 21:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) JCK/AISO FCK/De Hommel Merwestein NIEUWEGEIN  
vrijdag 2 januari 2015 20:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel ZVV Eindhoven Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 9 januari 2015 21:05 1211 Mannen Zaal Brabantia 1 FCK/De Hommel 2 Strijp (sporthal) EINDHOVEN  
vrijdag 9 januari 2015 21:10 1214 Mannen Zaal recreatie ESZVV Totelos 1 FCK/De Hommel 3 Technische Universiteit EINDHOVEN  
zaterdag 10 januari 2015 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel Knooppunt `t Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 23 januari 2015 21:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FC Eindhoven FCK/De Hommel Indoor Sportcentrum Zuid EINDHOVEN  
vrijdag 23 januari 2015 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 DZS/Soccer For Life 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 23 januari 2015 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 FC Eindhoven 4 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 30 januari 2015 20:30 1211 Mannen Zaal Troy/IDEAL Car Rent 2 FCK/De Hommel 2 Tuinwijk BERGEN OP ZOOM  
vrijdag 30 januari 2015 22:00 1214 Mannen Zaal recreatie ZVV Eindhoven 4 FCK/De Hommel 3 Sporthal Meerrijk (De Hangar) EINDHOVEN  
zaterdag 31 januari 2015 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel Groene Ster Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
woensdag 4 februari 2015 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 ZVS/Rijschool Gestel VOF 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
woensdag 4 februari 2015 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 Futsal Club Tiel 2 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 6 februari 2015 20:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) Hovocubo FCK/De Hommel Opgang de ZWAAG  
zondag 8 februari 2015 12:00 1231 B-Junioren Zaal FC Eindhoven B1 FCK/De Hommel B1 Fontys EINDHOVEN  
zondag 8 februari 2015 11:00 1241 C-Junioren Zaal FCK/De Hommel C1 ZVS/Rijschool Gestel VOF C1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 8 februari 2015 10:00 1251 D-Pupillen Zaal FCK/De Hommel D1 ZVS/Rijschool Gestel VOF D1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 13 februari 2015 20:45 1100 Mannen Zaal (landelijk) LZV/Kuypers Hair&Wel FCK/De Hommel Hamalandhal (E) (Lichtenvoorde) LICHTENVOORDE  
vrijdag 27 februari 2015 19:50 1211 Mannen Zaal ZVV Berghem 1 FCK/De Hommel 2 Sportcentrum Berghem BERGHEM  
vrijdag 27 februari 2015 21:05 1214 Mannen Zaal recreatie Woenselse Boys 2 FCK/De Hommel 3 Tempel (De) EINDHOVEN  
zondag 1 maart 2015 11:00 1231 B-Junioren Zaal FCK/De Hommel B1 Prinsland B1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 1 maart 2015 11:00 1241 C-Junioren Zaal ZSW/DPN C1 FCK/De Hommel C1 Arcus Sportcentrum (D) (Wijchen) WIJCHEN  
zondag 1 maart 2015 10:00 1251 D-Pupillen Zaal ZSW/DPN D1 FCK/De Hommel D1 Arcus Sportcentrum (D) (Wijchen) WIJCHEN  
vrijdag 6 maart 2015 20:30 1100 Mannen Zaal (landelijk) AORC/Lebo Vastgoed FCK/De Hommel Sporthallen Zuid AMSTERDAM  
vrijdag 6 maart 2015 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 Eteha 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 6 maart 2015 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 TZV/vd Heuvel Ass. 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 8 maart 2015 12:00 1231 B-Junioren Zaal ZVS/Rijschool Gestel VOF B1 FCK/De Hommel B1 Theereheide SINT MICHIELSGESTEL  
zondag 8 maart 2015 11:00 1241 C-Junioren Zaal FCK/De Hommel C1 FC Eindhoven C1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 8 maart 2015 10:00 1251 D-Pupillen Zaal FCK/De Hommel D1 FC Eindhoven D1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 13 maart 2015 20:30 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 Futsal Club Tiel 1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 13 maart 2015 21:30 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 ZVS/Rijschool Gestel VOF A1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 15 maart 2015 11:00 1231 B-Junioren Zaal FCK/De Hommel B1 ZVS/Rijschool Gestel VOF B2 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 15 maart 2015 11:00 1241 C-Junioren Zaal ZVS/Rijschool Gestel VOF C2 FCK/De Hommel C1 Theereheide SINT MICHIELSGESTEL  
zondag 15 maart 2015 10:00 1251 D-Pupillen Zaal ZVS/Rijschool Gestel VOF D2 FCK/De Hommel D1 Theereheide SINT MICHIELSGESTEL  
vrijdag 20 maart 2015 19:45 1211 Mannen Zaal FCK/De Hommel 2 Botafogo 1 Sportiom ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 20 maart 2015 21:45 1214 Mannen Zaal recreatie FCK/De Hommel 3 Unitas’59 1 Sportiom ‘S-HERTOGENBOSCH  
vrijdag 27 maart 2015 20:10 1211 Mannen Zaal Den Hoek 1 FCK/De Hommel 2 Heiberg VELDHOVEN  
vrijdag 27 maart 2015 21:05 1214 Mannen Zaal recreatie Pipe Major 1 FCK/De Hommel 3 Heiberg VELDHOVEN  
zaterdag 28 maart 2015 20:00 1100 Mannen Zaal (landelijk) FCK/De Hommel TPP Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 29 maart 2015 12:00 1241 C-Junioren Zaal ZVV Eindhoven C1 FCK/De Hommel C1 Sporthal Meerrijk (De Hangar) EINDHOVEN  
zondag 29 maart 2015 11:00 1251 D-Pupillen Zaal ZVV Eindhoven D1 FCK/De Hommel D1 Sporthal Meerrijk (De Hangar) EINDHOVEN  
woensdag 8 april 2015 21:15 1211 Mannen Zaal FC Eindhoven A1 FCK/De Hommel 2 Indoor Sportcentrum Zuid EINDHOVEN  
vrijdag 10 april 2015 20:10 1214 Mannen Zaal recreatie DBS 1 FCK/De Hommel 3 Sporthal Meerrijk (De Hangar) EINDHOVEN  
zondag 12 april 2015 11:00 1231 B-Junioren Zaal ZSW/DPN B1 FCK/De Hommel B1 Arcus Sportcentrum (D) (Wijchen) WIJCHEN  
zondag 12 april 2015 11:00 1241 C-Junioren Zaal FCK/De Hommel C1 ZV Heerle/FCEL C1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  
zondag 12 april 2015 10:00 1251 D-Pupillen Zaal FCK/De Hommel D1 ZV Heerle/FCEL D1 Maaspoort ‘S-HERTOGENBOSCH  

Reageer